Замовити дзвінок
Адреси
наших стоматологій
Пн-Сб 8:00 - 20:00
Нд 9:00 - 18:00

Відкрита 9-а стоматологія Мастер Мед на пр-ті Науки

Шановні пацієнти! В нашій мережі поповнення - відкрилася вже дев'ята стоматологія в Харкові! Вона розташована недалеко від ст. м. Ботанічний Сад за адресою пр-т Науки, 27.

Відкрита 9-а стоматологія Мастер Мед на пр-ті Науки

Тепер мешканцям Павлового Поля, Олексіївки та інших поруч розташованих районів буде зручно добиратися до нас і отримувати всі види стоматологічних послуг недалеко від будинку.

Як і всі наші кабінети, цей оснащений сучасним обладнанням і комфортними стоматологічними кріслами, має корпоративний приємний інтер'єр. Лікарі стоматології працюють у відповідності з усіма стандартами безпеки і стерильності, використовують якісні матеріали відомих виробників і перевірені технології.

Стоматологія на пр-ті Науки працює без вихідних - з Понеділка по Неділю. Для вас доступні зручні способи оплати: готівковий, безготівковий розрахунок, онлайн. Також є можливість оплати послуг в розстрочку.

Записуйтеся на профілактичний огляд або лікування - усі послуги будуть надані з максимальним комфортом для вас!

17 Червня 2021
Всі новини
Маєте питання?
Ми передзвонимо
за 5 хвилин

© 2011-2022 www.mastermed.com.ua ТМ «Мастер Мед» реєстраційний номер №225555 від 25 квітня 2017 року. Всі права захищені. Копіювання матеріалів можливе лише з дозволу Мастер Мед.
Політика конфіденційності

×

Корзина оплат!

В Вашу корзину добавлены услуги. Чтобы их оплатить, перейдите по ссылке.

Перейти к оплате