Замовити дзвінок
Адреси
наших стоматологій
Пн-Сб 8:00 - 20:00
Нд 9:00 - 18:00
Сімейна стоматологія в Харкові - Мастер Мед ®

Сімейна стоматологія
в Харкові

Сімейна стоматологія в Мастер Мед Харків - це прекрасна можливість відправитися на прийом до лікаря зі своїми близькими. Наші клініки знаходяться поруч з Вашим будинком! Плюс для кожної сім'ї ми пропонуємо спеціальну систему знижок!

Передзвонимо за 5 хвилин
  • всі види послуг сімейної стоматології
  • вигідні знижки на лікування сім'єю
  • прийом пацієнтів Пн-Нд у зручний час
  • 9 стоматологічних
    клінік в м. Харків
Ми подбаємо про здоров'я і красу зубів Вашої сім'ї

Хто ми, що робимо і чому
лікування всієї родини Вам
варто довірити нам

1
Сімейна стоматологія Мастер Мед
найкращий вибір для Вас

Стоматології Мастер Мед відносяться до тих небагатьох, які приймають пацієнтів будь-якого віку! Ми з усією увагою і трепетом ставимося до маленьких пацієнтів, і завжди готові допомогти повернути колишню красу посмішки людям поважного віку.

Наша сімейна стоматологія в Харкові на Салтівці, ХТЗ та інших районах міста - це рішення будь-яких зубних проблем для кожного з вас і ваших близьких!

Сімейна стоматологія Мастер Мед кращий вибір для Вас!
2
Всі види стоматологічних послуг
для кожного члена сім'ї

В Мастер Мед сьогодні надається найширший спектр стоматологічних послуг, як для дорослих, так і дітей.

Ми проводимо комплексну діагностику і лікування зубів за всіма основними напрямками стоматології: Терапія (лікування зубів і ясен), Хірургія (операції з протезування, імплантації та видалення зубів), Ортодонтія (вирівнювання зубів і виправлення прикусу), Пародонтологія, Ортопедія і Дитяча стоматологія.

Всі види стоматологічних послуг для всієї родини
Ви хотіли б дізнатися про нас більше?
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Для цього Вам необхідно залишити заявку через форму, ми передзвонимо на вказаний номер і з задоволенням відповімо на всі питання.

Залишити заявку

Програма лояльності «Сімейна стоматологія» -
Тепер лікуватися всім разом вигідніше. Дізнайтеся чому!

На які послуги можна отримати
сімейну знижку

У мережі стоматологій Мастер Мед для кожної сім'ї діє спеціальна система знижок від 3 до 5% на терапевтичне і хірургічне лікування, дитячу стоматологію, лікування ясен, відбілювання і чистку зубів.

Як нараховуються знижки
на лікування сім'ї

Сім'я з 2-4 чоловік, яка лікується у нас, має знижку 3%, сім'я з 5 і більше персон, яка лікується у нас, має знижку 5%.

Що потрібно для отримання
сімейної знижки

Надати документи, які свідчать про сімейний зв'язок (свідоцтво про народження дитини, свідоцтво про шлюб, паспорт).

Сімейна стоматологія Харків

Ви хотіли б почати лікування всією сім'єю? Запишіться на огляд
до стоматологів Мастер Мед прямо зараз

Записатися на огляд

Сімейна стоматологія для Вас і Ваших близьких

Сімейна стоматологія * Харків * Мастер Мед

Мережа стоматологій Мастер Мед вже більше 15 років надає всі можливі стоматологічні послуги для жителів і гостей Харкова. Сімейна стоматологія - це ще один напрямок діяльності нашої мережі нарівні зі Дорослим, Дитячим і Корпоративним. Ми прагнемо зробити обслуговування пацієнтів всією сім'єю вигідним, доступним, зручним і, звичайно, приємним для вас, так як це ще один привід побути разом зі своїми близькими.

Вже сьогодні з усіма близькими Ви можете отримати у нас оперативну допомогу у таких напрямках, як лікуванню зубів і ясен, видалення, імплантація, протезування та всі необхідні профілактичні процедури. Мастер Мед - це сімейна стоматологія Харкова з кращими умовами для обслуговування разом з найріднішими і близькими людьми.

Стоматологічні клініки і кабінети Мастер Мед розташовані в різних районах Харкова (в Центрі, на Салтівці, біля ХТЗ, на Роганском ж / м). Детальніше про розташування наших стоматологий можна дізнатися на сторінці Контакти.

На послуги, які здійснюються в Мастер Мед, згідно зі стандартами Міністерства Охорони здоров'я України надається гарантія.

Для того, щоб взяти участь у програмі лояльності Сімейна стоматологія від Мастер Мед, Вашій родині необхідно звернутися в одну з наших клінік і надати адміністратору відповідні документи. Ми сподіваємося стати надійним другом і помічником у вирішенні всіх зубних проблем не тільки Вам, але і всім Вашим близьким!

Маєте питання?
Ми передзвонимо
за 5 хвилин

© 2011-2022 www.mastermed.com.ua ТМ «Мастер Мед» реєстраційний номер №225555 від 25 квітня 2017 року. Всі права захищені. Копіювання матеріалів можливе лише з дозволу Мастер Мед.
Політика конфіденційності

×

Корзина оплат!

В Вашу корзину добавлены услуги. Чтобы их оплатить, перейдите по ссылке.

Перейти к оплате