Замовити дзвінок
Адреси
наших стоматологій
Пн-Сб 8:00 - 20:00
Нд 9:00 - 18:00

Соціальні проекти
Мережі стоматологій Мастер Мед

Мастер Мед - соціально активна мережа стоматологій, тому ми беремо участь в різного роду благодійних проектах. Все для того, щоб здоров'я зубів було здійсненною мрією для кожного! Розповімо вам докладніше про поточні соціальні ініціативи, які ми підтримуємо.


Підтримка благодійної організації «Карітас»

Міжнародний благодійний центр «Карітас», філії якого є по всій Україні, організовує програми допомоги незахищеним верствам населення. І ми також робимо свій внесок у цю діяльність.

Поддержка благотворительной организации «Каритас»

Мастер Мед забезпечує харківське відділення «Карітас» гігієнічними засобами, також ми спонсоруємо УЗД-діагностику громадян і для цього взяли участь у придбанні ультразвукового апарату. Парафіянам «Карітас» пропонуємо лікування зубів зі знижкою. Детальніше можна дізнатися у волонтерів центру або по телефону нашого контакт-центру.


Програма допомоги етнічним полякам

Дана соціальна ініціатива носить назву «Здорові зуби полякам». Ми проводимо її разом з харківською громадською організацією «Будинок Полонії на Сході».

Программа помощи этническим полякам

Мастер Мед надає етнічним полякам, які проживають на території України, можливість безкоштовно пройти огляд у стоматолога і вилікувати зуби за соціальною програмою. Дізнайтеся більше про цю ініціативу, зв'язавшись в «Будинком Полонії на Сході» чи по телефону контакт-центру Мастер Мед.


Безкоштовне лікування пацієнта, що залишився без опікуна

У 2018 році ми розпочали лікування брекетами маленького пацієнта Руслана. Процес корекції прикусу проходить під нашим пильним наглядом, тому ми відразу занепокоїлися, коли хлопчик перестав приходити на корекції.

Безкоштовне лікування пацієнта, що залишився без опікуна

Виявилося, що єдиний опікун Руслана - його дідусь, потрапив до лікарні. Оскільки дитина не могла оплачувати наші послуги, ми прийняли рішення продовжити корекцію брекетами безкоштовно.


Ми прагнемо зробити стоматологічне лікування доступним і розвивати зі своїми пацієнтами довгострокові довірчі відносини. І ми підтверджуємо це не тільки на словах, а й на ділі. Завжди готові допомогти, якщо є така можливість.

Слідкуйте за подальшими новинами, щоб дізнатися про нашу діяльність більше!

Маєте питання?
Ми передзвонимо
за 5 хвилин

© 2011-2022 www.mastermed.com.ua ТМ «Мастер Мед» реєстраційний номер №225555 від 25 квітня 2017 року. Всі права захищені. Копіювання матеріалів можливе лише з дозволу Мастер Мед.
Політика конфіденційності

×

Корзина оплат!

В Вашу корзину добавлены услуги. Чтобы их оплатить, перейдите по ссылке.

Перейти к оплате