Замовити дзвінок
Адреси
наших стоматологій
Пн-Сб 8:00 - 20:00
Нд 9:00 - 18:00

Соціальна програма «Здорові зуби полякам»

На даний момент мережа клінік Мастер Мед займається низкою соціальних ініціатив. Ми активно виступаємо за якісні стоматологічні послуги, доступні кожному, і підтверджуємо це на ділі! Одна з таких ініціатив - програма «Здорові зуби полякам».

Соціальна програма «Здорові зуби полякам»

У чому ж вона полягає? В рамках цієї соціальної програми ми підтримуємо харківську громадську організацію «Будинок Полонії на Сході», яка допомагає етнічним полякам, що мешкають на території України.

Ми, в свою чергу, надаємо їм доступну стоматологічну допомогу. Лікарі Мастер Мед проводять для поляків безкоштовні огляди і лікування зубів зі знижкою.

Щоб дізнатися докладніше про програму, зв'яжіться з нами або з «Будинком Полонії на Сході»! Ми працюємо, прагнучи ставати краще і допомагати якомога більшій кількості пацієнтів! Залишайтеся на зв'язку, попереду багато інших проектів та новин!

28 Липня 2021
Всі новини
Маєте питання?
Ми передзвонимо
за 5 хвилин

© 2011-2022 www.mastermed.com.ua ТМ «Мастер Мед» реєстраційний номер №225555 від 25 квітня 2017 року. Всі права захищені. Копіювання матеріалів можливе лише з дозволу Мастер Мед.
Політика конфіденційності

×

Корзина оплат!

В Вашу корзину добавлены услуги. Чтобы их оплатить, перейдите по ссылке.

Перейти к оплате