Замовити дзвінок
Адреси
наших стоматологій
Пн-Сб 8:00 - 20:00
Нд 9:00 - 18:00

Фахівці Мастер Мед завершили лікування хлопчика, який залишився без опікуна

Мережа стоматологій Мастер Мед завжди прагне взяти участь в соціальних ініціативах, щоб якісну допомогу зміг отримати кожен громадянин нашої країни. І ми раді повідомити, що закінчили лікування юного пацієнта Руслана, який втратив свого єдиного опікуна і не зміг оплачувати стоматологічні послуги.

Фахівці Мастер Мед завершили лікування хлопчика, який залишився без опікуна

Хлопчик вперше відвідав Мастер Мед в 2018 році з дідусем. Тоді Руслану встановили металеві брекети. Через деякий час виявилося, що опікун дитини потрапив до лікарні, і керівництвом було прийнято рішення взятися за продовження лікування безкоштовно.

Весь цей час фахівці Мастер Мед контролювали процес носіння брекетів, проводили необхідні корекції та огляди. На останньому прийомі Руслану зняли брекет-систему з верхньої та нижньої щелеп, провели професійну чистку, встановили ретейнер і виконали ремінералізуючу терапію для відновлення зубної емалі. Ми раді, що змогли допомогти дитині отримати красиву і здорову усмішку.

Інші соціальні проекти, якими в даний момент займається Мастер Мед: допомога незахищеним верствам населення з благодійною організацією «Карітас», а також етнічним полякам разом з громадською організацією «Будинок Полонії на Сході».

Слідкуйте за новинами, щоб дізнатися більше про наші соціальні активності! Також ви можете зв'язатися з контакт-центром Мастер Мед, щоб дізнатися більше про наші ініціативи.

09 Вересня 2021
Всі новини
Маєте питання?
Ми передзвонимо
за 5 хвилин

© 2011-2022 www.mastermed.com.ua ТМ «Мастер Мед» реєстраційний номер №225555 від 25 квітня 2017 року. Всі права захищені. Копіювання матеріалів можливе лише з дозволу Мастер Мед.
Політика конфіденційності

×

Корзина оплат!

В Вашу корзину добавлены услуги. Чтобы их оплатить, перейдите по ссылке.

Перейти к оплате